logoІнклюзивна Європа для мобільних громадян ЄС


Обіцянка щодо включення мобільних громадян

Заклик до нинішніх та майбутніх членів Європарламенту щодо включення мобільних громадян ЄС у демократичні процеси.

Проблема

Мобільні громадяни ЄС, які оселяються в іншій країні-члені, потребують підтримки для полегшення їхньої демократичної включеності в суспільство приймаючої країни. Наразі підтримка часто надається громадянам третіх країн, а мобільні громадяни ЄС як окрема група часто не отримують достатньої підтримки. Ми прагнемо зміцнити інструменти для мобільних громадян ЄС та емігрантів для залучення до політичного життя ЄС на щоденній основі

Проект спрямований на мобільних громадян ЄС та емігрантів, допомагаючи вирішити системну недопредставленість їхніх поглядів та низький рівень демократичної участі на національному та рівні ЄС.

Проект підтримує та активно заохочує демократичну участь
✔️ Мобільних громадян, тобто громадян ЄС, які проживають в іншій європейській країні,
✔️ Недопредставлених груп, включаючи молодих та старших європейських емігрантів,
✔️ Політиків на рівні ЄС.

Наше практичне рішення буде реалізовано через мережу партнерів у спільнотах нашого фокусу: латвійських емігрантів за кордоном, шведських емігрантів за кордоном, спільнот емігрантів, що проживають у Брюсселі. Цей підхід знизу-вгору забезпечить широке географічне охоплення країн-членів та принесе високу цінність для подальшого залучення на рівні ЄС.Три основні елементи проекту

1. Розуміння потреб та викликів, з якими стикаються мобільні громадяни ЄС під час обговорення питань на рівні ЄС з метою вибору відповідних тем для обговорення.
2. Залучення мобільних громадян до процесів обговорення. Встановлення практичного інструменту на платформі Open2Vote для мобільних громадян ЄС, щоб дізнатися про свої права та можливості, а також практично брати участь у процесах обговорення (висловлюючи свої думки та позиції з важливих тем через голосування).
3. Покращення представництва інтересів мобільних громадян ЄС шляхом підвищення обізнаності серед державних органів ЄС. Значні переваги від практичної участі цільових груп - проект забезпечить цінні результати - дані про ставлення людей до певних питань, які будуть запитуватися у них за допомогою платформи Open2Vote.eu. Ці результати повинні використовуватися далі у спілкуванні з інституціями ЄС та інтегруватися у процеси лобіювання.


Партнери проекту

“Фонд участі суспільства” або організація MyVoice, Латвія. Громадська організація, яка працює в сфері цифрової участі громадян та громадської залученості. Розробляє цифрові інструменти для кращої громадської участі.
Європейці по всьому світу, Бельгія. Парасолькова організація, яка об’єднує громадські організації, що представляють мобільних європейців та залучаються до представництва громадських інтересів у відносинах з інституційними стейкхолдерами ЄС.
Відкрите знання Швеції, Швеція. Працює з спільнотою в сферах відкритого знання, громадської участі та відкритих даних. Проводить дослідження та політично орієнтовану роботу.
Фонд ECIT - Європейські права громадян, залучення та довіра, Бельгія. Молодіжний аналітичний центр, який фокусується на питаннях європейського громадянства, працює з різними стейкхолдерами, щоб забезпечити, що європейське громадянство стає більше, ніж сума його частин.


Період проекту: листопад 2022 - квітень 2024


Слідкуйте за новинами на Facebook та Twitter!

img